#1 2011-08-25 19:58:16

Mini

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-25
Posty: 27
Punktów :   

Dlaczego podoba wam się ten styl?

Nie jestem jedną z was, od razu mówię. Zarejestrowałam się na tym forum bo nie mam bladego pojęcia co wy lubicie w tym całym Gyaru. Mi się to całkowicie nie podoba, ponieważ jest sztuczne i przesłodzone. Absolutnie nie chcę was obrazić, po prostu to mnie zastanawia. Co lubicie w tym zbyt słodkim, zbyt dziewczęcym i zbyt uroczym stylu?


猿も木から落ちる。
十人十色
言わぬが花 <3<3<3

Offline

 

#2 2011-08-25 21:53:00

Rachia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 50
Punktów :   

Re: Dlaczego podoba wam się ten styl?

Kwestia jest taka, że są różne odmiany gyaru , są laski z rockowym pazurem i są księżniczki w perełkach i różach od stóp do głów ;D. Na dodatek wszystko da się połączyć ^^, kwestia umiejętności. Najważniejsza jest jednak twarz: duże, podkreślone oczy, świetlista cera, różowe policzki

Offline

 

#3 2011-08-25 22:11:24

 KumiGyaru

Administrator

37558863
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 91
Punktów :   
WWW

Re: Dlaczego podoba wam się ten styl?

Myśle, że kobieta zmienną jest - a Gyaru daje tą możliwość bawienia się własnym wyglądem. Można być seksowną rockową Gyaru, albo słodko - romantyczna Hime:)

Offline

 

#4 2011-08-26 00:46:51

Ayumi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 99
Punktów :   

Re: Dlaczego podoba wam się ten styl?

Czy ja wiem czy to takie sztuczne : O.
Właśnie to jest fajne w tym stylu że może być zarówno przesłodzone jak i mroczne, sexy etc

Offline

 

#5 2011-08-26 10:08:00

Mini

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-25
Posty: 27
Punktów :   

Re: Dlaczego podoba wam się ten styl?

Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam. Po prostu chciałam się dowiedzieć, a nóż może mi się spodoba ; ).


猿も木から落ちる。
十人十色
言わぬが花 <3<3<3

Offline

 

#6 2011-08-26 11:07:00

Ayumi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 99
Punktów :   

Re: Dlaczego podoba wam się ten styl?

Może tak ^^

Offline

 

#7 2011-08-26 23:00:54

gata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 86
Punktów :   

Re: Dlaczego podoba wam się ten styl?

zbyt dziewczece slodkie, i przeslodzone sa moim zdaniem lolitki. ;P

nie widze nic przeslodzonego np. w tym
http://29.media.tumblr.com/tumblr_lqi9ooggeW1qcn3bfo1_500.jpg

http://28.media.tumblr.com/tumblr_lqfoevW5KQ1qlmygxo1_500.jpg

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lqbvby7fTg1qjdvbbo1_500.jpg

nic przeslodzonego.

i to jest to, co lubie wlasnie w gyaru. moge byc czasem slodka i dzewczesca, a czasem troche bardziej ostra i z pazurem. elementem laczacym jest makijaz powieszajacy oczy, podkreslone policzki, gladka twarz. uwazam, ze dobrze mi w takim makijazu, lube sie tak malowac, i lubie kombinowac z ciuchami. nudzi mnie jeden okreslony styl, dlatego lubie to, ze moge sobie pokombinowac, bo jestem gyaru bedac ubrana tak jak wyzej, lub tak:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lq6xej3OfI1qhbbgdo1_250.jpg

lub tak:

http://28.media.tumblr.com/tumblr_lqd3v6QvPE1qaon64o1_500.jpg

lub jak tylko chce ^^

co do sztucznosci.. tak, jest to sztuczne, ale taki jest makijaz. wg. mnie cos takiego jak naturalny makijaz nie istnieje. mascara porubia i wydluza rzesy, nadaje im gleboki czarny kolor - wcale naturalnie takie nie sa. podklad  puder matuja i wyrownuja nam koloryt cery - ktory wcale taki nie jest. delikatny, naturaly maijaz to tez oszustwo osztustwo, moze nawet wieksze niz wyrazny makijaz? - bo a noz przy tym naturalnym ktos sie nabierze, ze nie jestes pomalowana

Offline

 

#8 2011-08-27 08:45:15

Rachia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 50
Punktów :   

Re: Dlaczego podoba wam się ten styl?

He, he, co do sztuczności makijażu przypomniala mi się nagonka na demotywatorach na wytapetowane dziewczyny. Wszyscy w komentarzach pisali o "plastikach" i "bezmózgach", a potem ktoś dał demota przedstawiający Shilpę z "Azjatyckiego cukru"  z podpisem coś w stylu "naturalne jest piękne". Mało wtedy nie parsknęłam śmiechem ^^, przecież ona ma pewnie większego świra na punkcie kosmetyków i makijażu niż połowa tamtych lasek. Widać ludzie myślą: nie widać makijażu = piękne i naturalne xP

Offline

 

#9 2011-08-27 11:23:21

gata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 86
Punktów :   

Re: Dlaczego podoba wam się ten styl?

to jest wlasne to, o czym mowilam. mam taka kolezanke, ktora ma fizia na punkcie makijazu. naklada go codziennie 30 minut, a efekt jest taki, ze wygada, jakby nie byla w ogole pomalowana. ale ma wymodelowana cala twarz, rzesy ma zrobione henna , kredka wypelnia przerwy miedzy rzesami, tak, ze wyglada to, jakby w ogole nie byla pomalowana, ale ta naprawde jest.. na dodatek w prerwie miedzy liceum a studiami walnela sobie operacje nosa. i nosi soczewki poglebajace kolor i wmawia ludziom, ze jej oczy sa tak mega naturlanie niebieskie. hurra, niech zyje jej powalajaca naturalnosc. a ludzie sie na to nabieraja. mieszkalam z nia na szkolnym wyjezdzie, w jednym pokoju, bylam siwadkiem calego jej procesu metamorfozy.

Offline

 

#10 2011-08-27 16:45:40

 Iria

Użytkownik

7148528
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 19
Punktów :   

Re: Dlaczego podoba wam się ten styl?

Ja jak jadę na zakupy do miasta czy w ogóle gdzieś jadę to nie muszę mieć koniecznie makijażu w stylu Gyaru...ba, często wcale go nie mam. Na okazje jakieś się maluję, jak mam się z kimś spotkać, z mężem do kina jechać, etc.
A w stylu lubię:
>duże oczy dzięki soczewkom (po prostu fajnie mieć powiększone oczy i zmieniać kolor oczu)
>rzęsy (nie tylko plastiki mają przedłużane, doklejane), wzrok jest bardziej...uroczy/sexi/co tam jeszcze
>fryzury z lokami, kucykami, proste włosy...
>ubrania
>pazokcie
Najlepsze w stylu jest to, że można kombinować w ubiorze, łączyć różne style i kolory. U nas niestety ludzie się gapią jak **** na kogoś kto nie jest ubrany normalnie, od stóp do głów w szarość/czerń/inny kolor. Wiadomo, że na solary i inne się gapią źle, bo często du*pa lub cyc na wierzchu jest, strój bardzo wyzywający...a w Gyaru przeciez tego nie ma.

Offline

 

#11 2011-08-27 17:04:24

Ayumi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 99
Punktów :   

Re: Dlaczego podoba wam się ten styl?

A ja w stylu kocham tą dbałość o nawet najmniejsze szczegóły jak paznokcie : 3

Offline

 

#12 2011-08-29 20:55:08

Mini

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-25
Posty: 27
Punktów :   

Re: Dlaczego podoba wam się ten styl?

Gata, mam inne zdanie. Jak dla mnie nie każdy makijaż musi wyglądać sztucznie. Szczerze mówiąc dla mnie makijaż jest raczej po to, aby podkreślić urodę, a nie ją zmienić (przynajmniej ten na co dzień). Co oznacza, że nie zawsze musi być widoczny, wystarczy, że będzie dobrze wyglądał. Ale to tylko moje zdanie.
Mam do was pytanie. Co charakteryzuje każde wcielenie Gyaru? To znaczy, powtarzacie, że jest to różnorodny styl. Ale w takim razie co mają wspólnego wszystkie Gyaru? Oprócz oczu, bo to akurat wiem.


猿も木から落ちる。
十人十色
言わぬが花 <3<3<3

Offline

 

#13 2011-08-31 12:10:52

gata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 86
Punktów :   

Re: Dlaczego podoba wam się ten styl?

dbalosc o szczegoly, wyroznianie sie z tlumu.

Mini, ale czy nie uwazasz, ze dziewczyna, ktora naklada na siebie makijaz przez 30 minut, alepo nalozeniu go wyglada, jakby w ogole nie byla pomalowana, jest weksza oszustka niz taka, ktora sie maluje tak, ze widac ze sie maluje? Jak dla mnie to i to jest oszustwem, z tym, ze to pierwsze oszukuje podwojnie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gyarukei.pun.pl www.yorek.pl internet białka materace janpol