#1 2011-08-25 20:06:17

Mini

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-25
Posty: 27
Punktów :   

Strój na dyskotekę

Szykuje się fajna impreza. Zostałyście zaproszone. Będą tam naprawdę fajni ludzie. Jak się ubierzecie?


猿も木から落ちる。
十人十色
言わぬが花 <3<3<3

Offline

 

#2 2011-08-25 21:50:05

Rachia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 50
Punktów :   

Re: Strój na dyskotekę

U mnie zależy to od środowiska w którym odbędzie się impreza . Wśród metali założę czarne ciuchy z moimi ukochanymi, kryształkowymi trupimi czachami xP. Zaś jesli idę do koleżanek z uczelni to bardziej dziewczęco (chociaż rockowy element musi być) , np. sukienka w kwiatki z czarną, skórzaną kurtką ^^

Offline

 

#3 2011-08-26 21:22:12

gata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 86
Punktów :   

Re: Strój na dyskotekę

Zalezy.. Jak ide na impreze z gyaru, to ide w czym chce, bo zywkle idziemy do miejsca, ktore nie przpeorwadza selekcji, a nawet, jak cos im odbije, to jestem tam na tyle stalym bywalcem, ze i w dresie by mnie wpuscili. Wtedy ide zwykle w stylu gyaru-kei, spodniczka albo szorty, jakis wielki pasek i fajna kosuzlka.
Ja zamierzam isc do miejsca z "wyzszych sfer" to maluje sie tak jak zawsze, jak gyaru, ale zakladam jakas elegancka sukienke ^^ ;

na domowki zwykle nie chodze, nie bawi mnie chlanie dla samego chlania, a zwykle do tego sprowadzaja sie domowki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gyarukei.pun.pl DJ na imprezy Radom Trizer - opinie i cena Przeprowadzki Chorzów tanio