#1 2011-08-25 19:53:16

Mini

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-25
Posty: 27
Punktów :   

Ulubione ubrania

Na pewno są w waszej szafie takie ubrania, które lubicie najbardziej. Piszcie o nich. Nosicie je tylko na niezwykłe okazje czy przeciwnie - jak najczęściej? Moim ulubionym ciuchem jest na pewno czarna sukienka. Wygląda ona bardzo oryginalnie, szczególnie do balerinek. Jest wtedy świetnym kontrastem, ponieważ na pewno nie jest przesłodzona. Jest bardzo krótka (tak na plus) i naprawdę dobrze się w niej czuję. Układa się idealnie. Brzeg jest delikatnie ozdobiony falbanką, ale nie taką dziewczęcą. Raczej rockową. Jest świetna, chociaż nie spodobałaby się nikomu na tym forum. Noszę ją raz na jakiś czas, ale zawsze chodzę w niej dumnie, ponieważ eksponuje wszystko co we mnie najlepsze i co w sobie lubię. Teraz wy piszcie.


猿も木から落ちる。
十人十色
言わぬが花 <3<3<3

Offline

 

#2 2011-08-26 00:57:54

Ayumi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 99
Punktów :   

Re: Ulubione ubrania

Ja swoje ulubione rzeczy, noszę raczej na jakieś specjalniejsze okazje i staram się (o ile to są np spodnie) ich nie ubrudzić odrazu żeby móc 2 raz założyć. A biżuterii to często mi szkoda nosić xD

Offline

 

#3 2011-08-26 21:19:28

gata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 86
Punktów :   

Re: Ulubione ubrania

Hm, czemu uwzasz, ze nam by sie ta sukienka nie spodobala? Z tego, co piszesz, dla mnie wrecz przeciwnie - bardzo by mi sie spodobala. Jednym z moich ulubonych cichow tez jest wlasnie czarna, krotka sukienka pokryta koronka, ale w stylu bardziej sexy niz sweet. Uwielbiam ja na wszelkiego rodzaju imprezy, bo wiem, jak w niej wygladam, i wiem, co moge dzieki niej osiagnac (5 miliardow darmowych drinkow, ou je). Do niej seksowny pasek z D.I.A i jazda.

do moich ulbionych rzeczy nalezy tez wlasnie pasek z DIA.. moze to nie ubranie, ale czyni kazdy stroj ciekawym. Czarna koszulka, czarne obcsle jeansy lub szorty pus to:

http://pics.livejournal.com/xxmyvxx/pic/0007yk6a/s640x480

zdjecie nie moje, ale moj pasek jest identyczny ^^

Offline

 

#4 2011-08-27 11:55:28

Ayumi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 99
Punktów :   

Re: Ulubione ubrania

*____________*
sexy XD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gyarukei.pun.pl www.yorek.pl internet białka materace janpol